Три важливі речі, які захистять від болю в спині

Важкий вантаж сидячої або стоячої роботи позначається на нашому хребті. Нездоровий вигин спини, сутулість, біль і хрускіт в шиї. Знайоме? Тоді ці поради для вас.

Біль в спині

Що допоможе зберегти спину здоровою:

Меблі. Відрегулюйте висоту столу і офісного крісла так, щоб вам не доводилося горбитися і сутулитися. Розташуйте офісну техніку і необхідні на столі предмети так, щоб не доводилося довго сидіти в скорченій позі, а за речами треба було тягнутися. Виберіть крісло з підлокітниками.

Фізкультура і спорт. Тренуйте спину і шию у вільний час. Щогодини дозвольте собі потягнутися, зробіть кілька нахилів, покрутіть головою. При зарядці для шиї, обертання головою, стежте, щоб тіло було розслаблено, спина пряма, а плечі вільно опущені. Рухи робіть повільно, для уникнення проблем з шийним відділом. Зі спорту виберіть плавання або гімнастику. Добре позайматися йогою. Уникайте ударних навантажень на хребет і надмірних напружень.

Правильне харчування має значення. Тверді сири, кисломолочні продукти, желе, холодець повинні бути присутніми у вашому меню. Зверніть увагу на вітаміни С і Е, а так само РР (нікотинова кислота) і В3 (пантотенова кислота), вони допоможуть здоровій поставі.

Здорової вам спини і впевненої посмішки!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *