Топ-10 найкорисніших продуктів в світі опублікували експерти-дієтологи

Експерти в області дієтології опублікували топ-10 найкорисніших для здоров’я людини продуктів у світі. У рейтинг увійшли інгредієнти різних страв, що містять величезну кількість мікроелементів, які максимально засвоюються організмом.

Такі корисні помідори

Перше місце в Топ-10 зайняли помідори, що володіють потужним протираковим ефектом і несуть величезну користь серцю. Крім цього у цьому овочі міститься багато клітковини, антиоксидантів і калію, які просто безцінні для підтримки молодості і краси.

На другій позиції списку розташувалася відома вівсяна крупа. Вона позитивно впливає на роботу травного тракту і навіть нормалізує артеріальний тиск.

Далі йдуть плоди ківі, які також корисні для гіпертоніків. Більш того, ці фрукти безцінні для підтримки здоров’я суглобів, краси волосся і шкіри. У них багато жирних кислот омега-3 і вітамінів А, С, Е.

Четверте місце у винограду, який запобігає онкологію і утворення тромбів. П’ята позиція дісталася рибі і морепродуктів, які просто незамінним для роботи серця і здоров’я судин.

На шостому місці опинилася капуста броколі, на сьомому – авокадо. Ці продукти експерти називають кращими борцями з раком. Крім цього вони очищають організм і сприяють зміцненню судин. Восьма сходинка рейтингу дісталася зелені і листовим салатам.

На дев’ятій позиції знаходиться часник. Замикає рейтинг лляна олія, яка здавна славиться тим, що є ідеальним натуральним засобом для очищення печінки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *