Стоматолог пояснив, чому хліб для зубів шкідливіший за шоколад

За словами стоматолога-імплантолога Станіслава Васильєва, поїдання звичайного несолодкого хліба може заподіяти зубам набагато більше шкоди, ніж чай з шоколадкою. Цукор буває різний, зауважив у зв’язку з цим лікар.

Зуби

В інтерв’ю виданню «Експрес-газета» стоматолог пояснив, чому хліб для зубів може бути шкідливішим за шоколад. Це пов’язано з тим, що продукти містять цукор різної форми, повідомив фахівець.

Стоматолог просвітив: цукор, який містять шоколад, інші солодощі, має форму моносахариду, який легко розчиняється слиною, що змиває його з зубів. Хлібобулочні вироби, точніше, їх крохмаль може мати структуру полісахариду. Васильєв повідомив, що він насилу розчиняється, повільно засвоюється, отже, робить тривалий вплив на зуби, руйнуючи їх емаль і провокуючи розвиток карієсу.

“Навіть несолодкі булки для зубів шкідливіші, ніж шоколадки”, – сказав стоматолог.

Зовсім відмовлятися від цукру, на думку лікарів, неправильно. Повне його виключення з раціону може погано позначатися на кровообігу, роботі мозку, печінки. Однак вони радять не їсти перероблені продукти, в складі яких початковими інгредієнтами вказуються цукор, жири, сіль, штучні добавки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *