Стоматологи розповіли, чому так важливо мати рівні зуби

Стоматологи розповіли, чому для кожної людини важливо мати рівні зуби. І справа зовсім не в так званій голлівудській посмішці, яка сяє красою, а в здоров’ї всього організму.

Зуби

Стоматологи запевняють, що рух до красивої посмішки слід починати з молочних зубів. Рівний зубний ряд і правильний прикус з раннього дитинства це запорука здорового травлення і правильної роботи всіх внутрішніх органів і систем. Саме з цієї причини так важливо починати піклуватися про здоров’я ротової порожнини з раннього дитинства.

Тим часом багато батьків не ставляться до молочних зубів як до чогось важливого. Медики називають стратегію, при якій дорослі чекають, коли виростуть постійні зуби і тільки потім починають їх лікування, помилковою. Працювати слід починати над молочними зубами, оскільки вони забезпечують те саме, необхідне для постійного ряду поле.

Приводити дитину на огляд до стоматолога потрібно вже у віці 4 років, коли батьки не можуть помітити проблеми, а фахівці їх відразу знайдуть і запропонують необхідне лікування. З цього віку можна надягати і спеціальні ортодонтичні пластини. Медики відзначають, що вчасно не вирішені проблеми з зубами не так нешкідливі, як здаються. Вченим вже вдалося встановити зв’язок між викривленим зубним рядом і болями в шийному відділі хребта.

У разі якщо навантаження йде на скронево-нижньо-щелепний суглоб, то в майбутньому у людини можуть з’явитися сильні головні болі. У свою чергу при недостатній жувальній функції спостерігаються проблеми з шлунково-кишковим трактом. При цьому не варто скидати з рахунків і естетику. Пластичні в дитячому віці кістки дозволяють вирішувати подібні складнощі куди більш ефективно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *