Стали відомі захворювання, які здатні загостритися в літній період

Лікарі попередили про вплив активності сонця і високої температури повітря. Ультрафіолетові промені впливають на здоров’я і можуть провокувати ГРВІ, розсіяний склероз і захворювання шкіри.

Спека

У літній період інтенсивність Сонця, пітливість і навантаження на організм людини можуть привести до загострення деяких захворювань. За словами лікарів, застудитися в теплу пору року простіше, ніж взимку, через сприятливу атмосферу розмноження вірусів. Бактерії можуть провокувати не тільки нежить, біль в горлі і ломоту в тілі, але і викликають нудоту і дискомфорт в животі.

Лікарі попереджають про розвиток аутоімунних захворювань, таких як розсіяний склероз і вовчак — цьому сприяє висока температура повітря і сонячні промені. Серед інших неприємних симптомів медики виділили нічні судоми і головні болі. Спекотна погода дає додаткове навантаження на нервову систему і через нестачу кисню загострює мігрені.

Сонячні промені можуть викликати небезпечні захворювання шкіри: розацеу і екзему. Влітку імунна система стає слабкою, тому реакція більш загострена. Медики також додали про можливість ризику виходу каменів з нирок і порадили більше пити чистої води.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *