Спеція, яка може захистити від раку і підвищити тривалість життя

Згідно з дослідженнями, споживання певних спецій може сприяти збільшенню тривалості життя. Ключем до довгого і благополучного життя наукові фахівці називають імбир.

Імбирний чай

Національною медичною бібліотекою США був опублікований звіт про дослідження, автори якого вивчали вплив імбиру на рівень ліпідів. У випробуваннях взяли участь 45 пацієнтів, які склали групу, що приймала імбир, і 40 пацієнтів з групи плацебо. В результаті було встановлено, що вживання цієї спеції може давати значні позитивні зміни рівнів тригліцеридів і холестерину. Учасники, яким давали її, продемонстрували істотне зниження тригліцеридів, холестерину, ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ).

Багато вчених вважають, що імбир є одним з найбільш давно використовуваних людством рослинних засобів. З давніх часів китайські лікарі регулярно пили імбирний чай, щоб підтримувати життєвий тонус і збільшувати тривалість життя. Дана спеція багата антиоксидантами, сполуками, які можуть запобігати окислювальний стрес, що пошкоджує ДНК нашого тіла, повідомляє медичний портал Express Health.

“Антиоксидантні сполуки імбиру допомагають організму боротися з хронічними захворюваннями серця і легенів, високим кров’яним тиском. Він також має протизапальні властивості, завдяки яким запобігають процеси утворення тромбів, полегшується біль, знімаються набряки. Це може бути особливо корисно при лікуванні симптомів ревматоїдного артриту і остеоартриту”, – заявили медики.

Здатність імбиру підвищувати тривалість життя пов’язують також з його доведеною здатністю захищати від різних форм раку. Деякі дослідження виявили, що біоактивні молекули спецій можуть сповільнювати зростання деяких видів пухлин, скорочуючи кількість прозапальних сигнальних сполук. Ці протиракові властивості пояснюються наявністю речовини 6-гінгерол, яке у великих кількостях містить сирий імбир. Згідно з наявними даними, пряність може захистити від раку прямої кишки, шлунка, яєчників, печінки, шкіри, грудей, простати.

До того ж її споживання підтримує активність імунної системи, що теж може підвищувати тривалість життя. Специфічні хімічні сполуки свіжого імбиру можуть стримувати поширення вірусів, допомагають організму захищатися від мікробів – вони особливо гарні в зупинці росту кишкової палички і шигели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *