Скільки днів можуть не проявлятися симптоми коронавірусу

Китайські лікарі проаналізували історії хвороб, що заразилися коронавірусом і визначили, скільки в середньому становить інкубаційний період захворювання. Як і передбачалося раніше, коронавірус нового типу має середній інкубаційний період 14 днів. Згідно зі статистикою, перші симптоми недуги починають проявлятися приблизно на п’ятий день.

Коронавірус

“Перші симптоми, як правило, починають проявлятися на п’ятий день після зараження. У людей піднімається температура, виникає сухий кашель, можуть бути болі в грудях. Це головні симптоми, які повинні вас насторожити”, – стверджують лікарі з Піднебесної.

Медики досі не можуть підрахувати навіть приблизну кількість випадків, коли люди перехворіли коронавірусом самі того не підозрюючи. Але достовірно відомо, що безсимптомний перебіг недуги можливий. Наприклад, 392 заражених з 705 пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess не відчували жодних симптомів хвороби.

“Медикаментозної профілактики коронавірусу не існує. Антибіотики не працюють проти вірусів, вони працюють тільки проти бактеріальних інфекцій. Коронавірус викликаний вірусом, тому антибіотики тут не допоможуть. Антибіотики не повинні використовуватися як засіб профілактики або лікування коронавірусу”, – звертають увагу фахівці ВООЗ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *