Серйозні проблеми зі здоров’ям, які читаються по очах

Очі, тобто їх стан, можуть розповісти про різні патологічні процеси, що протікають в організмі.

Очі

Часті ячмені. Таке запалення зазвичай гнійне і з’являється, як правило, на тлі переохолодження і ослаблення імунітету. Однак зустрічається ситуація, коли ячмінь з’являється регулярно, занадто довго не проходить і весь час з’являється на одному і тому ж місці. В цьому випадку медики можуть запідозрити рак сальної залози (карциному). Додатковим насторожуючим симптомом є випадання вій в області запалення.

Жовті висипання, схожі на горбки. Їх поява — сигнал про те, що почалася ксантелазма повіки. Така проблема, за словами лікарів, часто є ознакою підвищення рівня холестерину. Підвищення рівня холестерину може відзначатися на тлі гепатитів, раку і цирозу печінки, наявність паразитів в організмі і так далі.

Утворення нальоту. Причина появи нальоту по краях повік може бути в блефариті. Це запальний процес на повіках. У числі супутніх ознак виявляється роздратування, воно супроводжується відчуттям, як ніби в око щось потрапило. Причин появи проблеми багато. Це може бути вплив мікробів, алергія, нестача вітамінів, погане харчування. Іноді блефарит відзначається у людей, які страждають анемією, проблемами з ШКТ, карієсом.

Пожовтіння очей. При наявності збоїв в роботі печінки білкова оболонка ока починає жовтіти. Причому пожовтіння може вказувати як на збої в роботі жовчного міхура, так і бути проявом цирозу печінки або гепатиту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *