Розумний і щасливий: які продукти корисні для мозку

Мозку, як і іншим органам, потрібна правильна і здорова підживлення. Це дозволить поліпшити його діяльність, наситити необхідними поживними речовинами. Є цілий ряд продуктів, які надзвичайно корисні для мозку. Які саме, розбираємо в нашому матеріалі.

Дієта для мозку

Цільнозерновий хліб

Найважливішим і головним джерелом енергії для мозку є глюкоза. Від її нестачі можливі різні негативні наслідки, наприклад, зниження працездатності. А цільнозернові продукти, наприклад, хліб, дозволять отримати достатню кількість глюкози, а відповідно, енергію. Низьким глікемічним індексом володіють пшениця, овес, коричневий рис, ячмінь, висівки. Все це надзвичайно корисно для мозку. Вони поліпшать кровотворення мозку, розумову діяльність.

Волоський горіх

Ще один вкрай важливий і корисний для мозку продукт. У його складі є все необхідне для розуму і організму в цілому – вітаміни Е, В, клітковину, калій, антиоксиданти. Завдяки цьому виду горіхів можна поліпшити когнітивні процеси головного мозку і пам’ять.

Зелень

Зелень є дуже корисним для мозку продуктом, який допомагає знизити ймовірність розвитку недоумства. Як правило, ця недуга супроводжує людину при старінні. Він проявляється як ослаблення і погіршення пам’яті. А ось при споживанні зелені можна уповільнити дисфункцію головного мозку, а можливо навіть запобігти відмиранню його клітин. Суть в тому, що зелень багата вітаміном К, який якраз необхідний головному мозку. Найбільш корисними можна назвати шпинат, петрушку, кріп, зелену цибулю, щавель.

Яйця

Завдяки холіну в яйцях мозок починає працювати набагато краще. За рахунок цього продукту поліпшується провідність нервових імпульсів і надходження нейронів до кори мозку.

Риба

В рибі є безліч незамінних жирних кислот. Омега-3 є в багатьох видах цього продукту – лосось, тунець, скумбрія, форель та інших. Тому, якщо хочеться поліпшити роботу мозку, потрібно їсти як мінімум одну порцію такого продукту в тиждень.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *