Розроблено новий метод ефективного схуднення за вихідні

Американські вчені з Texas State University розробили інноваційний метод схуднення всього за кілька днів, наприклад, за вихідні. За словами фахівців, для цього зовсім не потрібно дотримуватися жорсткої дієти і виконувати складні вправи в спортзалі, а потрібно всього лише позайматися на біговій доріжці.

Біг

Біг на доріжці протягом однієї години в помірному ритмі допоможе на шість годин забути про їжу, знижуючи апетит. Саме це і є основою нового методу вчених для позбавлення від накопичених зайвих кілограмів. Фахівці випробували інноваційний спосіб на лабораторних тварин, з’ясувавши, що тренування на біговій доріжці «запускає» в організмі прискорені процеси обміну, продовжують активно діяти близько двох днів. Даний метод допомагає посилено спалювати калорії, а це позитивно позначається на схудненні.

Такий ефект від порівняно простого вправи вчені пояснюють впливом бігу на нейронні зв’язки головного мозку, що в першу чергу відбивається на зниженні апетиту. Однак навіть до початку нескладних занять на біговій доріжці фахівці рекомендують проконсультуватися з лікарями, так як у певної людини можуть бути протипоказання через хворобу або ризику розвитку недуги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *