Розповіді про інший світ. Про що розповідають люди, що побували на межі смерті

Різні життєві обставини іноді приводять людей в реанімаційне відділення, де, найчастіше, вони довгий час знаходяться на межі смерті.

Смерть

Як повідомляє кореспондент МедикФорум, як правило, ці люди не можуть «згадувати про те, що з ними відбувалося раніше» (про це писало ІА «Експрес-Новини» – прим. редакції.)

Найчастіше до них приходять бачення, як правило, про потойбічний світ. Після того, як до них приходить свідомість, вони забувають те, що їм привиділося, чи пам’ятають про це, але ніколи нікому не розповідають, так як оточуючі, в кращому випадку, не зрозуміють того, що їм розповіли, в гіршому – вважатимуть розповідь за розумовий розлад.

За розповідями людей, які все ж запам’ятали бачення, найчастіше їм бачиться тунель, в кінці якого горить яскраве світло. Як правило, історія з тунелем – це вигадана сценаристами кіно історія смерті і відходу в інший світ головного героя.

Насправді, бачення у людей, що знаходяться на межі життя і смерті, різні: в одних вони бачать своїх покійних родичів, інших розмовляють з незрозумілими та істотами з іншого світу.

Фахівці кажуть, що пацієнти, які знаходяться на межі, не відчувають часу і простору, їх майже зупиняється серце, а мозок механічно ще продовжує працювати до повного відключення.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *