Розкрито кращі натуральні засоби для схуднення

Експерти з Великобританії представили увазі найкращі натуральні засоби для схуднення. Як передає зарубіжне видання Express, список включає в себе яблучний оцет і продукти в заквашеному вигляді.

Зайва вага

За словами британських фахівців з харчування, є сотні різних мікроорганізмів в травній системі. Більшість з них є «дружніми» бактеріями, які виробляють важливі поживні речовини і допомагають розщеплювати клітковину, яку організм не може переварити. Як показали останні дослідження, пробіотики позитивно впливають стійкість до інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту, знижують рівень холестерину і покращують травлення, що і сприяє схудненню. Вони мають місце в йогурті, квашеній капусті, кефірі, чайному грибі.

«Є деякі докази того, що пробіотики можуть бути корисні в деяких випадках, наприклад, для запобігання діареї при прийомі антибіотиків і полегшення синдрому роздратованого кишечника», – додали фахівці.

Іншим доведеним ефективним натуральним засобом в схудненні є яблучний оцет, який сприяє зменшенню жирових відкладень, що довели експерименти не тільки на піддослідних гризунів, але і на людях. Розводити його рекомендується по одній столовій ложці на склянку води. Завершує список – гарцинія камбоджійська, що допомагає приводити параметри фігури в порядок завдяки наявності у складі понад 70% гідроксилимонної кислоти. За рахунок її дії відбувається швидке розщеплення глюкози в жир і блокування ферментації, яке формує холестеринові бляшки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *