Речовини, які підривають захисні сили організму

Ця інформація буде корисна тим людям, хто хоче мобілізуватися і позбутися від усього зайвого.

Їжа

Речовини, які підривають захисні сили організму:

Антивітаміни – це речовини, що перешкоджають засвоєнню або знижують біологічну активність вітамінів. До антивітамінів відносяться: аскорбатоксидаза – антагоніст вітаміну С, тіаміназа-антивітамін В1, авідін-антивітамін В7 та інші.

Для прикладу, аскорбатоксиказу міститься в капусті, кабачках і огірках. При тепловій обробці вона руйнується, але огірки ми їмо сирими, і варто враховувати це для підтримки нормального балансу вітаміну С.

Демінералізуючі речовини створюють нерозчинні сполуки корисних мікроелементів, що скорочує їх споживання організмом.

Ми можемо недорахуватися калію, магнію або заліза, отримуючи фітин з картоплею або бобовими, щавлеву кислоту з ревеню або буряка, поліфенольні сполуки з чаю або кави і так далі.

Насичені жирні кислоти постачають нам поганий холестерин, що знищує нашу серцево-судинну систему і, як наслідок, погіршує загальний стан здоров’я, разом з імунітетом. Все це зберігається в червоному м’ясі, ковбасах і м’ясних делікатесах. Не захоплюйтеся.

Завершимо список інгібіторами ферментів, які блокують будівництво нових білків. А, власне, весь наш організм і побудований з білків, яким необхідно оновлюватися. Несуть нам цю напасть бобові і яєчні білки.

Відзначимо, що небезпечний для нас тільки надлишок перерахованих продуктів. При досить різноманітному раціоні і розумному режимі харчування ваша їжа не зашкодить вам. Будьте розумні, уникайте крайнощів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *