П’ять шкідливих для щитовидної залози продуктів

Експерти перерахували продукти, які можуть нашкодити щитовидній залозі.

Щитовидна залоза

Білокачанна капуста, броколі, цвітна капуста, незважаючи на всю свою користь, можуть порушити природний баланс йоду і вплинути на здатність щитовидки засвоювати його. В обробленому вигляді цей продукт безпечний.

Від сої і продуктів, які її містять, варто відмовитися тим, хто приймає гормони щитовидної залози. За даними ряду досліджень, протягом першої години після такої їжі засвоєння гормонів практично припиняється. Тому якщо у вас є порушення роботи щитовидки, відмовтеся від сої і соєвих продуктів, в тому числі, від соусів.

Глютен теж увійшов до списку шкідливих продуктів. Кілька досліджень підтвердили зв’язок між целіакією та деякими захворюваннями щитовидної залози. Відзначається, що у пацієнтів, які перейшли на безглютенову дієту, наступало поліпшення.

Тунець, скумбрія, риба-меч — від цих сортів риби краще відмовитися. Справа в тому, що в цій рибі високий вміст ртуті, яка за хімічним складом схожа на йод і тому активно поглинається щитовидною залозою.

Ртуть – дуже токсичний матеріал. І сам цей метал, і всі його сполуки відносяться до першого, найвищого класу небезпеки. Залежно від кількості ртуті, що потрапив в організм, розрізняють гострі і хронічні отруєння.

Вживання солодкого варто обмежити. Як правило, порушення роботи щитовидки робить людину більш уразливими перед діабетом, а цукор — додатковий фактор, який може підвищити ризик цього захворювання. Також цукор викликає запальні процеси.

Допомагають правильній роботі щитовидної залози червона риба, хурма і яблука, мед.

Захворювання щитовидної залози відносяться до числа поширених недуг. Серед ендокринних хвороб вони займають друге місце після цукрового діабету.

Зростання захворюваності медики пов’язують, в першу чергу, з погіршенням екологічної обстановки, особливо у великих містах. До факторів ризику відносяться нестача йоду у воді і їжі, а також підвищений радіаційний фон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *