П’ять простих порад для зменшення жиру на животі

Скоротити непотрібні і небезпечні запаси жиру на животі можна, не вдаючись до дієт або інтенсивним фізичним вправам. Індійські фахівці перерахували п’ять простих порад, які допомагають зробити цю частину тіла більш стрункою.

Жир

Найбільша небезпека ожиріння живота – це зростання вісцерального жиру, що зберігається в черевній порожнині і навколишнього внутрішні органи. Збільшення його маси є не просто естетичної проблемою, воно пов’язане з підвищеним ризиком розвитку загрозливих здоров’ю розладів, включаючи запалення і метаболічні порушення, що діють як пусковий механізм ряду хвороб. Таким чином, надлишковий жир на животі, особливо вісцеральний, корелює з розвитком діабету 2 типу, серцевих патологій і інсульту, гіпертонії, діабету, жирової хвороби печінки, раку молочної залози і кишечника.

Дослідження також показують, що велика кількість жиру на животі може збільшити ризик передчасної смерті – незалежно від загальної ваги людини.

Тим часом, фахівці констатують: позбутися від жиру на животі можливо без дієт і виснажливих занять спортом – за рахунок певних змін способу життя. Головна умова: дотримуватися їх регулярно протягом тривалого часу.

Експерти назвали п’ять найпростіших порад для зменшення жиру на животі, інформує портал Times Now.

Вживати строго натуральну їжу. Щоб схуднути в животі, слід виключити з раціону продукти промислової переробки. Їсти потрібно цільні фрукти, овочі, зерно, м’ясо.

«Вибирайте пісні джерела білка і складних вуглеводів, а також нежирні молочні продукти. Припустимо помірна кількість корисних жирів (мононенасичених і поліненасичених), що містяться в рибі, горіхах, деяких рослинних оліях », – доповнили дієтологи.

Пити воду. Ось проста, але дуже ефективна порада: перестаньте вживати солодкі і містять калорії напої, пийте воду, несолодкий чай, кава. Користь для здоров’я від вживання достатньої кількості води виходить далеко за рамки контролю ваги: ​​така звичка покращує стан організму відразу в багатьох відносинах, підкреслюють лікарі.

Контролювати розмір порцій. Така практика відіграє вирішальну роль у втраті ваги, включаючи жир на животі. Один з найпростіших способів контролювати розмір порцій – використовувати посуд меншого розміру.

Більше рухатися. Сидячий спосіб життя сприяє нездоровому збільшення ваги і інших серйозних проблем зі здоров’ям. Почніть ходити пішки не менше 150 хвилин на тиждень, а краще більше – результат не змусить себе чекати.

Керувати емоціями. Кортизол, гормон стресу, що виділяється залозами, може сприяти накопиченню вісцерального жиру. Для його зменшення потрібно вживати заходів, що зменшують присутність стресу в повсякденному житті. Одним з найпростіших способів стати менш сприйнятливим до різного роду подій, що викликають занепокоєння, є практика повільного дихання:

  • робити вдих протягом 4 секунд
  • видих – протягом 6 секунд
  • дихати таким чином мінімум десять хвилин.

Доведено, що така методика зменшує прояви тривожності, агресії, імпульсивних бажань щось з’їсти або закурити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *