П’ять простих звичок, які продовжують життя

Лікарі розповіли, що потрібно робити і їсти, щоб жити довше.

довголіття

Довго жити хочуть всі, але мало хто знає, що для цього потрібно робити. Експерти розповіли, які звички продовжують життя:

Керуйте своїм стресом. Постійне занепокоєння викликає вироблення кортизолу, який пов’язаний з ростом надлишкової маси тіла, а також виникнення хвороб серця і судин. Рекомендується робити вправи або завести хобі, пов’язане з рукоділлям. Це допоможе зняти стрес і задіяти дрібну моторику.

Контролюйте споживання червоного м’яса. Безсумнівно, вітаміни групи В і білок – це дуже важливі компоненти. Але експерти запевняють, що їх варто споживати обмежена. Але більше 50 грамів на день. Часом замість жирного червоного м’яса варто віддати перевагу індичці або курці.

Скоротіть до мінімуму споживання насичених жирів. Адже ці продукти збільшують ризик виникнення інфаркту та інсульту на 16%.

Їжте горіхи і квасоля. Справа в тому, що ці продукти багаті корисними жирними кислотами і клітковиною. Особливо рекомендується вживати жменю горіхів в день. Це забезпечить міцну роботу судин і серця.

Регулярно вживайте овочі та фрукти. У них повно поживних речовин, які життєво необхідні нашому організму. Лікарі радять їсти в тиждень мінімум 500 грамів свіжих фруктів і 800 грамів сирих овочів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *