П’ять простих звичок довгожителів з Японії

В Японії найбільша кількість людей у віці старше 100 років на душу населення в світі. Звичайно, на це впливають певні генетичні особливості жителів Країни висхідного сонця. Однак спосіб життя і дієта в більшості випадків мають вирішальне значення. Так чому б не запозичити деякі з звичок японців?

Японська кухня

Вживання водоростей

Японська дієта включає в себе вживання морських водоростей. У них містяться йод, мідь і залізо, а також антиоксиданти, білок, клітковина і корисні омега-3 жири.

Більше морепродуктів в дієті

Одна річ, яка робить японську дієту такою здоровою-це акцент на морепродуктах. В Японії один з найнижчих рівнів серцевих захворювань у світі. Японська дієта включає близько 80 кг морепродуктів на рік. Риба і молюски багаті білком і відрізняються низьким вмістом насичених жирів.

Зелений чай

Зелений чай, мабуть, один з найбільш корисних для здоров’я напоїв, і японці п’ють його на повсякденній основі. Зелений чай багатий поліфенолами, які зменшують запалення, захищають клітини від пошкоджень і дають їжу корисним бактеріям в кишечнику.

Не наїдайтеся досхочу

В Японії не прийнято їсти досхочу. У більшості випадків місцеві жителі зупиняються, коли відчувають себе наповненими на 80%. Це комфортне відчуття: голод більше не відчувається, але в шлунку ще є місце.

Підтримуйте соціальні зв’язки

Збереження соціальних зв’язків є невід’ємною частиною японської культури, і це причина, по якій японці мають краще фізичне та емоційне благополуччя в літньому віці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *