П’ять видів горіхів, які корисні як здоровим людям, так і з хронічними захворюваннями

Ці горіхи допомагають боротися із запаленнями, раком і захищають судини від небезпечних патологій.

Горіхи

Про лікарські властивості горіхів вчені говорять давно. Ці продукти багаті омега-3 жирними кислотами і мікроелементами. Горіхи допомагають знижувати рівень поганого холестерину, захищають серце і судини, оздоровлюють і захищають від інсульту.

Крім того, дослідження показали, що горіхи сприяють зниженню запальних маркерів в клітинах. Корисна для людини норма становить 25 грамів п’ять разів на тиждень.

Однак, не всі горіхи мають однакову корисну силу для організму. Особливо корисні п’ять видів.

Лісовий горіх

Завдяки вітамінам в і Е, плоди ліщини корисні для роботи мозку і серця. Крім того, фундук, наприклад, допомагає схуднути. У ньому багато олеїнової кислоти, яка в процесі перетравлення дає мозку зрозуміти, що людина наїлася, це допомагає не переїдати.

Волоський горіх

У цих горіхах багато омега – 3 і омега-6. Завдяки цим жирним кислотам багато користі для кровоносних судин мозку. Волоські горіхи також відмінно приводять в норму рівень цукру і покращують кровотік.

Пекан

Ці горіхи просто джерело корисностей. Вміщені в них моно – і поліненасичені жирні кислоти дуже корисні для серця і судин. Фахівці радять діабетикам і гіпертоніком не нехтувати цим горіхом.

Бразильський горіх

Експерти вважають, що одного-двох горішків достатньо, щоб організм отримував добову норму селену. Доведено, що цей мікроелемент допомагає в профілактиці раку.

Фісташки

Більше за інших горіхів фісташки містять в своєму складі антиоксиданти. Тому так корисні в боротьбі із запальними процесами. Крім того, фісташки мають протиракові властивості, допомагають знизити шкідливий холестерин і захистити судини від бляшок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *