Про які серйозні хвороби свідчать опухлі повіки

Хірург-офтальмолог Дмитро Дементьєв розповів в програмі “Про найголовніше”, що від набряку повік страждають багато, в тому числі, здорові люди.

опухлі повіки

Ця проблема може виникнути, наприклад, через надлишок солі в раціоні, безсоння, перевтоми, тому вирішити її легко, якщо людина здорова. Досить правильно харчуватися, відпочивати, спати не менше 8 годин на добу і пити два літри води в день.

Але в деяких ситуаціях набряки повік можуть бути симптомами серйозних захворювань.

– Якщо людина постійно спостерігає набряки верхніх і нижніх повік, це може говорити про захворювання серцево-судинної системи. Як правило, це набряки нижніх повік. У людини можуть бути захворювання нирок. Це характерний набряк з жовтуватим відтінком, який довго не проходить, – зазначив медик.

Крім того, повіки можуть набрякати, якщо є проблеми з ендокринною системою, зокрема, з щитовидною залозою.

– Запальні захворювання, цистити, захворювання слізних органів можуть спровокувати хворобливі набряки повік. Потрібно звертатися до лікаря, – сказав лікар.

Якщо у людини зі здоров’ям все в порядку, то для зняття набряків йому

Набряк повік – це скупчення рідини в міжклітинному просторі, оскільки шкіра навколо очей практично не містить жирових відкладень, які могли б поглинути зайві молекули води. Набрякати може тільки 1 повіка: нижня або верхня (в більшості випадків). Напад може бути одиничним або повторюваним (рецидив).

За словами офтальмологів, якщо вчасно не звернути увагу на симптоми пухлини повік, то можуть виникнути ускладнення. Це набряк очного яблука, підвищення очного тиску, глаукома.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *