Простий продукт на сніданок може врятувати від розвитку гіпертонії

Додавши до свого сніданку простий продукт, можна уникнути розвитку гіпертонії. Йдеться про натуральний йогурт.

йогурт

Про те, що цей продукт, що вживається на сніданок, може врятувати від розвитку гіпертонії, виданню Express розповіла відома у Великобританії дієтологиня Сара Брюер. Вона заявила, що»ризик високого артеріального тиску може бути знижений шляхом внесення простих змін в дієту або спосіб життя”.

“Гіпертонія, що створює додаткове навантаження на кровоносні судини і життєво важливі органи, може привести до смертельних ускладнень, включаючи інсульти, серцеві напади. Але ви можете скоротити її ймовірність, просто додавши в свій раціон більше йогурту. Він може захистити від високого кров’яного тиску завдяки комплексу кальцію, магнію і калію. Всі три речовини мають антигіпертензивну дію”, – розповіла доктор Брюер.

Дієтологиня зазначила, що наявні дані підтверджують: вживання йогурту не менше п’яти разів на тиждень може знизити ризик розвитку високого кров’яного тиску майже на 25 відсотків. При цьому, крім мінералів, що допомагають зменшити ймовірність появи гіпертонії, включається інший захисний фактор.

“Деякі пробіотичні бактерії, які ферментують молоко для створення йогурту, виробляють речовини, які інгібують ангіотензинперетворюючий фермент [АПФ] так само, як і препарати-інгібітори”, – пояснила фахівчиня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *