Продукт, який гарантовано допоможе залишатися молодим

Від харчування, як відомо, залежить вкрай багато в організмі людини. В тому числі і молодість, довголіття. Включивши в раціон всього лише один продукт, можна отримати бажаний ефект і залишатися молодим дуже довго.

Гриби

Який це продукт?

Існують так звані антиейдж-продукти, про які говорилося вже неодноразово. Мова більшою мірою йде про овочі, відсутність солі в раціоні та інших модних речах для збереження молодості. Але є й інший продукт, який допоможе залишатися молодим.

Це гриби. Так, всім відомі і навіть користуються популярністю в нашій країні гриби.

У чому їх користь для молодості?

Деякі час тому дослідники провели наукову роботу, в рамках якої вирішили перевірити популярну гіпотезу. Мовляв, регулярне споживання грибів допоможе загальмувати процес старіння.

Виявилося, це дійсно так. А все завдяки величезній кількості в даному продукті двох потужних антиоксидантів: ерготіонеїну (ERGO) і глутітіону (GSH). Вчені виявили ці речовини в 13 видах поширених грибів, які годяться в їжу.

Користь даних антиоксидантів полягає в тому, що вони допомагають клітинами організму боротися з окислювальним процесом. Коли вільні радикали порушують клітинну цілісність, викликаючи їх пошкодження і загибель. Тобто борються в самим процесом старіння.

Хочете залишатися молодим якомога довше? Сміливо включайте в меню гриби, щоб отримати бажаний ефект.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *