Продукти, які шкідливо їсти на голодний шлунок

Є продукти, які можуть завдати шкоди організму, якщо їх вживати на голодний шлунок, повідомили дієтологи. Вони можуть негативно вплинути на роботу серця, шлунка та інших органів.

Банани

Так, їсти натщесерце не рекомендується банани – через високий вміст магнію. За словами експертів, його надлишок в організмі може привести до уповільнення роботи серцевого м’яза.

Якщо з’їсти на порожній шлунок випічку і солодощі, то вони можуть спровокувати викид інсуліну в кров і перевантажити підшлункову залозу.

Висівки, начебто корисні для здоров’я, можуть стати причиною роздратування кишечника і запорів, якщо з’їсти їх натщесерце. Також роботі шлунка можуть перешкодити багаті дубильною кислотою помідори і груші, які містять грубу клітковину.

Починати ранок з кавою також не дуже корисно, так як це призводить до викиду кислоти.

Раніше дієтолог з Австралії Сьюзі Баррелл розповіла про сніданок, завдяки якому можна домогтися схуднення. За її словами, якісних вуглеводів вранці не потрібно боятися: вони забезпечать мозок і м’язи необхідною енергією. Однак в ранковому меню повинні бути і білкові продукти, наприклад, яйця, риба, сир.

Дієтологи сходяться на думці, що снідати потрібно обов’язково, причому правильно. Як повідомлялося раніше, солодкі пончики або булочки шкідливі, тому що відбудеться підвищення рівня цукру в крові, що призведе до надмірного вироблення інсуліну. І незабаром цукор буде падати, а почуття голоду розіграється ще сильніше, ніж до сніданку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *