Продукти, які швидко зіпсуються в холодильнику

Багато людей зберігають в холодильнику буквально всі продукти, включаючи пакети з крупами. При нестачі місця на кухні, це, звичайно, вихід. Але насправді не всі продукти люблять холод – деякі можуть дуже швидко зіпсуватися або втратити свої властивості.

Холодильник

Будь-які коренеплоди зберігати в холодильнику не рекомендується. Крохмалисті овочі, наприклад, картопля, в холодильнику почнуть змінюватися – крохмаль буде перетворюватися в цукор. Це точно зіпсує смак продукту, а також прискорить процес гниття. Морква і буряк теж краще зберігаються в темному сухому місці.

Не варто зберігати в холодильнику цибулю і часник. Часник швидко позбудеться свого аромату, а цибуля почне гнити або висихати. Свіжа зелень теж краще буде відчувати себе в склянці з водою в кімнаті, а не на полиці холодильника, де вона швидко в’яне.

Будь-які фрукти і овочі, які ви хочете зберегти довше, не варто складати в холодильник поруч з яблуками, абрикосами, сливами, грушами, персиками, томатами – вони прискорюють дозрівання своїх «сусідів», а значить псуватися продукти почнуть швидше.

У холодильнику не варто зберігати хліб, шоколад, мед і оливкову олію. Всі ці продукти на холоді втрачають свої смакові властивості і текстуру. Так, хліб може стати жорстким і увібрати в себе запахи оточуючих продуктів. А рослинні олії при температурі нижче 15 градусів втрачають вітаміни і змінюють свій смак.

Якщо мед і хліб після холодильника можна “реанімувати”, наприклад, за допомогою підігріву, то з підмороженим шоколадом і олією вже нічого не поробиш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *