Продукти, які запускають процес старіння

Про продукти, які запускають процес старіння в організмі, розповіла нутриціолог Анастасія Голобородько. Майже всі з них традиційно вважаються корисними.

Рисовое и овсяное молоко

– У першу чергу це фреші та альтернативне молоко — не коров’яче і не козяче. В основі його злаки. Вівсяне, рисове молоко, ми жартуємо з дієтологами, що це дуже дорога вода, тому що там міститься консервант, як правило, фруктозний, — зазначила експертка.

Ще є продукти, які негативно впливають на людей старше 35 років. Так, їм не варто їсти кожен день червоне м’ясо і м’ясо птиці промислового виробництва. У ньому можуть міститися антибіотики і гормональні добавки, які здатні прискорити старіння.

Хліб теж не потрібно їсти кожен день, так як в ньому міститься багато солі і різних добавок.

Про те, як слід харчуватися, що зберегти шкіру молодою і сяючою, раніше розповів доктор Рупі Ожла з Единбурзького університету. За його словами, слід відмовитися від їжі з високим вмістом заліза, зокрема, червоного м’яса, оскільки вона призводить до різких вікових змін. Потрібно вибирати продукти, багаті антиоксидантами, колагеном, мінералами і володіє протизапальними властивостями. Вони дозволять омолодити організм.

Сибірські вчені, в свою чергу, назвали гречку кашею, що уповільнює старіння. Подібний вплив на організм можуть надавати і інші рослинні продукти, наприклад, овочі, фрукти і горіхи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *