Продукти, які впливають на вироблення гормону росту

Лікар-дієтолог Олексій Ковальков розповів на своєму YouTube-каналі про продукти, які сприяють виробленню соматотропного гормону. Він регулює ріст кісток, внутрішніх органів і м’язів.

Яйця

Соматотропний гормон, як відомо, виробляється гіпофізом і є одним з ключових регуляторів процесів росту і розвитку людини.

– Впливають білки, зокрема амінокислоти аргінін і орнітин. Якщо ми пам’ятаємо, що м’ясо перетравлюється сім годин, а соматотропний гормон виділяється з 12 до першої години ночі, то о 18 годині їсти м’ясо неефективно, — розповів дієтолог.

Він рекомендує вибирати яєчні білки, оскільки “вони перетравлюються набагато швидше і містять ці амінокислоти”. Крім того, можна купувати спеціальні добавки, але тільки після консультації з лікарем.

Ковальков нагадав, що гормон росту виділяється у фазі глибокого сну. Так що якщо людина вночі не спить, то «гормону вона це не пояснить».

Раніше Олексій Ковальков розповідав, що вкрай негативно ставиться до пива, оскільки в ньому містяться гормони, котрі за структурою нагадують естрогени, тобто жіночі статеві гормони.

– Пиво містить фітоестрогени, настає імпотенція, падає кількість тестостерону, всі дієтологи — противники пива. Не важливо, скільки ви випиваєте, одну пляшку або десять. Якщо ви регулярно вживаєте пиво, ви перетворитеся на жінку, – зазначив Ковальков.

Джерело: 7mednews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *