Продукти, через які ми старіємо раніше терміну

Які продукти варто включити в меню, а від яких краще відмовитися для збереження здоров’я і привабливої зовнішності на довгі роки?

Напівфабрикати

Те, що ми їмо, має важливий вплив на весь організм. Саме через харчування можуть виникати хвороби шлунково-кишкового тракту, порушення метаболізму, цукровий діабет, не кажучи вже про ожиріння. Передчасне старіння теж частково пов’язано з раціоном. А також – зі шкідливими звичками, рівнем фізичної активності, наявними захворюваннями, генетикою та іншими факторами.

Яка їжа не підходить для збереження молодості і здоров’я? Будь-які продукти, виготовлені фабричним способом шляхом переробки складових вважаються прискорюють старіння. Якщо ви не можете обійтися без таких продуктів, є хитрість, яка допоможе знизити їх шкоду – вибирайте ті, де не більше п’яти добавок (барвників, ароматизаторів , загусників і консервантів) до основного складу. Також враховуйте і самі інгредієнти – наприклад, наявність соєвого білка в ковбасі не робить їй честі.

Що мається на увазі? Це напівфабрикати, м’ясні та рибні вироби, багато консерви, солодкі сніданки, деякі молочні продукти і випічка. Також нічого хорошого не варто чекати від солодкої газованої води, готових страв, цукерок, тортів та інших подібних продуктів.

Справа в тому, що їх поживна цінність дуже низька – незначна кількість вітамінів, мінералів, білка і корисних жирів, зате, найчастіше, дуже багато сумнівних добавок, швидких вуглеводів і жиру.

Звичайно, навіть серед таких продуктів можна вибрати прийнятні. Є й виробники, орієнтовані на здорове харчування.

Щоб зберегти здоров’я і продовжити молодість, потрібно включити в меню більше свіжих фруктів і овочів, риби, натуральних нерафіновани олій, наприклад, оливкової або лляної. Слід максимально скоротити кількість цукру і трансжирів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *