Продукти харчування, які можуть викликати депресію

Майже кожна людина стикається з депресією. Однак, викликати депресію можуть і деякі продукти харчування.

Депресія

Продуктів, котрі викликають депресію не дуже багато, але вони існують. До них можна віднести цукор, червоне м’ясо, кава і різні цукрозамінники.

У любителів кави, які випивають більше 3 чашок в день, може виникнути залежність. Якщо ви скоротите споживання цього напою, то будете відчувати розбитість, млявість, а це відбувається тому, що Ви позбавили себе своєрідного допінгу. Стан, який виник називають “кавовою депресією”. Необхідно зменшити вживання кави до 2 чашок в день, а краще – припинити вживання на місяць.

Іноді при поганому настрої люди починають вживати солодощі в неймовірній кількості. Цукор викликає звикання, а при надмірному вживанні може виникнути втома, а депресія посилиться. Виробляється більше інсуліну, щоб переробити цукор, звідси звикання до солодкого.

Якщо ви вживаєте багато м’яса і у вас депресія, то вам потрібно знати: ваш шлунок, можливо, погано перетравлює їжу. Утворені в кишечнику отрути вбираються в кров і надходять в центральну нервову систему. Через це з’являється дратівливість, організм відчуває втому, з’являється депресія. Потрібно розбавити раціон фруктами і овочами. Вони сприяють підтримці серотоніну, що може позитивно впливати на настрій.

Різні дієти здатні викликати депресію. Дієта має на увазі харчування певними продуктами, а іноді необхідно їсти те, що вам не до душі. Це знижує загальний емоційний фон, з’являється млявість і втома.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *