Продукти, зв’язок яких з раком вже доведено

Вчені постійно проводять дослідження, що стосуються впливу тих чи інших факторів на розвиток раку. Ми поки дуже мало знаємо про людський організм, але вже є дані, які допоможуть знизити ризик онкології.

напої

Онкологічні захворювання іноді виникають із-за проблем з харчуванням. Згідно з дослідженнями Тафтського університету (США) таких випадків близько п’яти відсотків. Виходить, що кожен двадцятий випадок захворювання на рак викликаний неправильним харчуванням.

При цьому, практично кожен другий випадок раку кишечника пов’язаний з незбалансованою дієтою – 38,8 відсотків. Для раку ротової порожнини і гортані цей показник трохи нижче близько 26 відсотків. При цьому на рак яєчників і щитовидної залози харчування практично не впливає – менше одного відсотка.

Одним з найнебезпечніших продуктів вчені вважають напої з високим вмістом цукру. Перш, всього мова, йде про популярні газовані напої і соки з коробок. Варто відзначити, що всі небезпечні продукти з високим вмістом цукру, так як він сприяють стрімкому зростанню злоякісних утворень.

Згідно з деякими французькими науковими дослідженнями значно знизити ризик практично всіх видів раку можливо, якщо виключити з раціону ультраоброблені продукти і харчуватися натуральними. Тобто, не можна харчуватися будь-якими продуктами, що пройшли промислову обробку в кілька етапів. Це, наприклад, ковбаси, напівфабрикати, чіпси.

Американські дослідники з Університету штату Іллінойс запевняють, що для профілактики раку необхідно більше вживати продуктів з омега-3. Це різні морепродукти, лляна, рапсова і оливкова олія, волоські горіхи та інші.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *