Продукти для підтримки імунної системи

Багато людей взимку і ранньою весною застуджуються, а ризик зараження високий. Але той, хто зміцнює імунну систему, зазвичай залишається здоровим. Дієтологиня Єва-Марія Фом Брух пояснює, які продукти використовувати для зміцнення імунної системи. Ці “вітамінні бомби” допоможуть підтримувати імунітет.

Шпинат

Імунна система відображає хвороботворні мікроорганізми в тому випадку, якщо вона укріплена, а шкіра і слизові оболонки не пошкоджені. Фахівчиня з харчування Єва-Марія Фом Брух радить споживати продукти особливо багаті вітамінами.

Шпинат: багатий вітаміном А, який підтримує здоров’я шкіри і слизових оболонок, захищаючи від вірусів. Містить багато заліза.

Морква: на додаток до вітаміну С, в моркві багато каротиноїдів. Вони надають антиоксидантну дію і підтримують імунну систему.

Риба: містяться корисні вітаміни групи В, цинк і селен. Останні є необхідними мікроелементами і зміцнюють захисні сили організму.

Горіхи і насіння: в них є цінні поживні речовини – вітамін Е, цинк, селен і мідь. Вони протидіють слабкому імунітету.
Капуста: багата вітаміном А, вітаміном С і селеном.

Картопля: багато вітаміну С, фосфору, магнію, заліза, цинку. Вони підтримують організм в боротьбі з вірусами.

Варто звернути увагу на збалансоване харчування. Єва-Марія фон Брух пояснює:

“Недоїдання впливає на імунну систему і схильність до інфекції. Надмірна вага і високе споживання жирів також призводять до погіршення імунної функції”, – пояснює Єва-Марія ФОМ Брух.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *