Продукти, від яких варто відмовитися заради порятунку печінки

Якщо не піклуватися про здоров’я печінки, вона може перестати піклуватися про вас, а це загрожує серйозними проблемами.

Фаст-фуд

Для збереження здоров’я печінки дуже важливо правильно харчуватися і вести активний спосіб життя, запевняють фахівці. Від здоров’я печінки залежить багато чого: вона виводить токсини, синтезує ферменти, білок і глюкозу, зберігає вітаміни і мікроелементи та інше. Тому варто пам’ятати про ті продукти, які, по суті, «вбивають печінку», нехай повільно, але вірно.

Перш за все, як відомо, це алкоголь. Лікарі в один голос кажуть, що це головний ворог печінки. Але не єдиний. Шкоду печінці завдають продукти ультрапереробки. Досить новий термін, яким позначають всі продукти, які пройшли багаторазову промислову переробку і багаті різними консервантами, барвниками, ароматизаторами та іншими хімічними добавками. До таких продуктів в першу чергу можна віднести різні снеки – чіпси, печиво, сухарики, ковбасні вироби, напівфабрикати і так далі.

Також для печінки небезпечний фастфуд-велика кількість жирної їжі з сумнівною поживною цінністю не принесе ніякої користі, а тільки зашкодить. І не менш небезпечний цукор, а точніше його надлишок.

На погану роботу печінки часто вказує втома, набряклість, болі в животі, зміна кольору стільця і сечі, нудота. Тому, якщо ви хочете зберегти свою печінку здоровою, варто мінімізувати, а найкраще відмовитися від цих продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *