Проблеми зі здоров’ям, від яких може допомогти йодна сітка

Відомо, що спиртовий розчин йоду використовується не тільки для знезараження ран. Від чого ж ще може допомогти йодна сітка при своєчасному нанесенні.

Йод

Почнемо з органів дихання. Йодна сітка покращує одужання при гострих легеневих захворюваннях, бронхітах, ринітах і допомагає при сухому кашлі. Якщо у вас проблеми з легенями, нанесіть сітку на груди і спину. Жінкам не варто покривати йодом область молочних залоз. При бронхіті сітка наноситься в області шиї, при ринітах – на крила носа. Йодна сітка є хорошою допомогою в лікуванні всіх видів простудних захворювань. При цьому ні в якому разі не потрібно відмовлятися від лікування, прописаного лікарем.

При болях в спині і суглобах йодна сітка наноситься на проблемні зони. На спині досить двох вертикальних ліній уздовж хребта. При варикозі, теж нанесіть йодну сітку на проблемне місце. Те ж саме робиться для боротьби з наслідками ударів і гематомами.

Важливо знати! При нанесенні йодної сітки треба дотримуватися певних правил. Не застосовуйте її для лікування дітей до трьох років. Не допускайте потрапляння йоду на слизові оболонки і відкриті рани. Небажано малювати на шкірі лінії на відстані менше одного сантиметра. Небажано використовувати цей спосіб лікування при підвищеній температурі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *