При яких проблемах зі шкірою потрібно терміново звернутися до онколога

Як розповів онколог Андрій Капрін, якщо на шкірі довго не гояться ранки та інші пошкодження, потрібно терміново звернутися до фахівців.

діагностика меланоми

Капрін застеріг від зловживання засмагою і нагадав, що для отримання вітаміну D не обов’язково знаходитися під прямим сонцем. Досить посидіти на пляжі під парасолькою або в тіні дерев.

Для профілактики раку шкіри слід уникати довгого перебування на сонці, відмовитися від солярію і проходити регулярні обстеження. Це захворювання досить легко лікується, якщо виявити його на ранній стадії.

На думку онкологів, вибуховому зростанню меланоми в усьому світі, сприяла мода на солярії. Це прямий взаємозв’язок, доведений клінічними дослідженнями.

Як зазначав Капрін, щоб вчасно виявити рак шкіри, особливу пильність слід проявляти при появі нових родимок, особливо в літньому віці. За його словами, є ознаки, що вказують на злоякісне переродження. Це швидке зростання родимки, зміна кольору, поверхні, форми утворення. Крім того, утворення починає мокнути або кровоточити, з’являється свербіж, біль, будь-які інші неприємні відчуття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *