Прищі роблять людей розумнішими

Юнацькі прищі призводять до успіху в майбутньому. До такого висновку прийшли американські вчені з університетів Еморі і Болл-стейт.

Прищі

Починаючи з 1994 року, фахівці досліджували більше 100 000 юнаків і дівчат. Близько половини обстежуваних підлітків страждали від акне. У зв’язку з цим, частина молоді зі шкірними проблемами мала нижчу самооцінку, ніж у однолітків. Вони уникали гучних компаній і масових заходів, а більшу частину вільного часу проводили вдома за книгами і в роздумах.

Експерти встановили, що такий спосіб життя дозволяв підліткам домогтися кращих успіхів у навчанні. Це давало їм можливість отримати в майбутньому вищу освіту і зробити кар’єру в дорослому житті.

Примітно, що до цього часу проблеми зі шкірою у молодих людей закінчуються, а самооцінка повертається на адекватний рівень. Цей факт відрізняє проблеми від акне від психологічних збоїв, викликаних психологічним тиском і іншими життєвими складнощами.

Не дивлячись на такі позитивні висновки, акне потрібно лікувати. Для цього варто звернутися до фахівців і, в першу чергу, з’ясувати причину цієї проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *