Правда чи міф: схуднути швидко на 10 кілограмів – реально?

Автори багатьох популярних дієт запевняють, що швидко схуднути на 10 кілограмів – цілком можливо. Чи правда це, пояснила дієтолог центру Здоров’я Дарина Сидоренко.

схуднути

Отже, чи можна схуднути на 10 кілограмів без особливих зусиль і шкоди для здоров’я, розповідаємо.

Дієтолог Сидоренко Дарина пояснює, що принцип позбавлення від зайвої ваги єдиний і не має значення, людина бажає позбутися від 2-3 кілограмчиків або ж відразу від десятка.

– Щоб схуднення було ефективним, а вага знову не повернулася через час, важливо споживати менше калорій, ніж ви витрачаєте за добу. Це призведе до того, що організм почне витрачати свої запаси і вага почне йти. Але важливо при цьому наїдати не менше 800 калорій в день, – пояснює дієтолог. – Інакше виникнуть серйозні проблеми зі здоров’ям.

На думку фахівця, для ефективного схуднення важливо ввести щоденні тренування. Нехай вони будуть не силові і важкі, а інтенсивні. Важливо розуміти, що при нормальному режимі харчування і навантаженні йти буде по 1 – 1,5 кг в тиждень. Це вважається нормальним і здоровим результатом. Це дозволить організму перебудуватися, обміну речовин прискоритися, а шкірі встигнути підтягнутися.

В схудненні важливо переглянути своє меню. Нехай цукор, шкідливі жири, очищені зернові, багата крохмалем картопля і алкоголь підуть з вашого раціону. Замість це на ваших тарілках повинні з’явитися вівсянка, куряча грудка, нежирна риба, морепродукти, броколі, спаржева квасоля, зелень, овочі, сир, знежирений йогурт, жменю горіхів і один фрукт.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *