Поєднання продуктів, які позбавляють від проблем з кишечником

Корисні продукти можуть у вигляді побічних ефектів викликати проблеми з кишечником, проте деякі їх поєднання ефективно позбавляють від таких неприємностей, а також допомагають при інших порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту. Про це пише видання La Vanguardia (Іспанія).

Бобові

Іспанськими експертами були названі поєднання продуктів, які не викликають здуття, метеоризм та інші проблеми. Наприклад, бобові, які регулярно вживаються дуже ефективно покращують стан кишкової мікрофлори і разом з цим зміцнюють імунітет. Щоб не страждати від дискомфорту, з яким пов’язано засвоєння цього продукту, фахівці радять поєднувати його з кмином. Пряність не тільки має протизапальні властивості, але і запобігає проблеми з травленням з боку кишечника.

Ще один корисний для травлення тип продуктів-різноманітна капуста: звичайна білокачанна, брюссельська, броколі, кольорова. Їх споживання допомагає від надмірної кислотності, запобігають на ранніх стадіях розвиток виразки, інших шлункових хвороб. У той же час страви з капусти можуть стати причиною проблем з кишечником – здуття, болю, газів.

Експерти також порадили поєднувати цей продукт з кмином.

Крім того, вони рекомендують поєднувати певним чином білкову їжу і ананас – він містить розщеплює білки фермент бромелайн. В цілому, вважають іспанські дієтологи, фрукти можна їсти в будь-який час, навіть в ході основного прийому їжі. Зокрема, фрукти з вітаміном С допомагають орагнізму засвоювати залізо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *