Популярні і здорові продукти харчування можуть виявитися смертельно небезпечними

Експерти американського управління з санітарного нагляду склали список з споживаних щодня багатьма людьми продуктів харчування, які можуть виявитися смертельно небезпечними. У нього в тому числі увійшли популярні і здорові – наприклад, яйця, броколі, риба.

Яйця

За словами фахівців, яйця, що вважаються одним з найздоровіших джерел білка, можуть виявитися смертельно небезпечними через інфекцію, викликаної бактеріями сальмонели. Роздобути її можна, скуштувавши страву з неправильно приготованих, не дуже свіжих яєць.

Інший продукт – гриби. Щоб уникнути отруєння або летального результату, необхідно бути повністю впевненим у їх безпеці, перш ніж готувати і їсти, підкреслюють медики.

Зелень має репутацію одного з найбільш корисних продуктів на світі. Але вона ж може виявитися джерелом небезпечних бактерій – наприклад, кишкової палички. Найпопулярнішими переносниками інфекцій, включаючи потенційно смертоносні, є броколі, салат-латук, шпинат, рукола.

Увійшов до “чорного списку” і тунець – за свою здатність накопичувати ртуть. Також смертельно небезпечним є нешкідливий на перший погляд арахіс-викликається ним алергія є однією з найпоширеніших побутових причин смерті людей по всьому світу.

Вкрай обережними потрібно бути любителям устриць. Вчені пояснюють, що ті здатні виявитися переносниками інфекцій через забруднення водойм, на дні яких мешкають.

Ще один “вбивця” – сосиски. До 20 відсотків нападів задухи під час їжі у дітей до десяти років відбуваються саме при їх вживанні, про це пише турецьке видання Sözcü, яке опублікувало у себе «смертоносний» список продуктів харчування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *