Популярний продукт, яким не можна закушувати алкоголь

Як розповів гастроентеролог Олексій Парамонов, не варто закушувати алкоголь фруктами, особливо мандаринами.

Алкоголь

Спиртні напої та фрукти є, за словами лікаря, небезпечним поєднанням. Справа в тому, що організм спочатку переробляє фруктозу, що міститься у фруктах, і тільки потім алкоголь. Через це людина швидше п’яніє, зазначив лікар.

Уповільнити всмоктування алкоголю в кров допоможуть жирні страви, наприклад, м’ясо або «важкі» салати, заправлені майонезом (краще, звичайно, домашнім).

– Якщо стоїть завдання п’яніти повільніше, то закушувати потрібно чимось жирним, наприклад, олів’є, – зазначив Парамонов.

Як відзначають фахівці, гарні в даному випадку салати з авокадо і закуски з квашених і свіжих овочів, заправлені оливковою олією. Мононенасичені жири, яких багато в оливковій олії і авокадо, захищають печінку від впливу токсинів.

Підійде холодець, кістковий бульйон і м’ясо, в якому багато сполучної тканини. Білки, особливо гліцин, покращують функцію детоксифікації печінки, а желатин захищає цілісність слизової оболонки шлунка.

Відзначимо, що на думку ряду вчених безпечної дози алкоголю не існує.

Раніше німецький гастроентеролог Томас Фрілінг розповів, що запалення кишечника, рак ободової і прямої кишки, цироз печінки можуть виникнути через певні продуктів. В першу чергу потрібно уникати простих і рафінованих цукрів, обмежити випічку з білого борошна. Від копченостей і ковбас краще взагалі відмовитися, оскільки вони визнані канцерогенними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *