Перераховано 4 найефективніші способи спалювання жиру

Член Королівського коледжу хірургів в Ірландії Хамад Аль-Джабер перерахував 4 найефективніших способи спалювання жиру. Одним з них є поповнення раціону достатньою кількістю білка.

Жир

Як зазначив фахівець, по-перше, дієта на основі білка сприяє зниженню загальної калорійності страв за рахунок швидкого насичення. По-друге, паралельно відбувається поліпшення обміну речовин, зміцнюються м’язи, що зменшує ризик накопичення жиру. Мало того, м’ясо, риба, яйця, молоко мають в своєму складі величезну кількість речовин, важливих для функціонування організму. Значний внесок в схуднення вносять і фізичні вправи, додав Хамад Аль-Джабер, тільки слід вибрати кращий варіант для себе, в чому допоможе фітнес-тренер.

Серед рекомендацій і надання переваги саме здоровому типу харчування, наприклад, це полягає у відмові від напівфабрикатів, солодких газованих напоїв, фастфуду на користь фруктів і овочів, простої води.

Також експерт підкреслив важливість достатньої кількості сну, так як це один з найефективніших способів боротьби з жировими відкладеннями. Це пояснюється тим, що недосипання стимулює гормони, пов’язані з апетитом і настроєм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *