Перераховано кращі вітаміни для збереження молодості шкіри

Зовнішній вигляд шкіри безпосередньо пов’язаний з поточним станом здоров’я. Деякі поживні добавки допоможуть їй виглядати еластичнішою і молодшою. Лікарі розповіли про кращі вітаміни для шкіри, здатні зменшити пігментні плями, почервоніння, зморшки і сухість.

Вітаміни

Хоч медики і радять утриматися від великого впливу ультрафіолетових променів, вітамін D – один з найважливіших компонентів, коли мова йде про красиву шкіру. Необхідна добова доза, якщо ви приймаєте вітамін у вигляді добавки – 600 МО, пише Express. Можливо і місцеве застосування медичних аналогів вітаміну D на шкіру: так, 3 мкг кальцитріолу полегшать симптоми псоріазу.

Варто звернути увагу на вітамін C, заявляють фахівці. Він запобігає старінню, а також підвищує ефективність сонцезахисних кремів. Крім того, вітамін C допомагає регулювати вироблення колагену. З віком його кількість скорочується, тому з’являється більше зморшок. На думку лікарів, “сонячний” вітамін – вірний помічник у боротьбі за молоду шкіру.

Проти сухості шкіри кращим засобом експерти вважають вітамін Е. Медики рекомендують споживати 3 мг в день жінкам, і 4 мг – чоловікам, якщо у вигляді добавки – не більше 800 МО. Природним чином вітамін міститься в соняшниковій, соєвій, кукурудзяній і оливковій оліях, горіхах і насінні, а також паростках пшениці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *