Обгоріли на сонці? Ось 7 речей, які ні в якому разі не можна робити

Не погіршуйте ситуацію, не робіть цих помилок!

5 типових варіантів опіків і допомога при них

Навіть один сонячний опік серйозно пошкоджує нашу шкіру і, на жаль, підвищує ризик розвитку раку. З цієї причини важливо всіляко уникати попадання прямих сонячних променів і максимально захищатися своє тіло від ультрафіолету. Але якщо все ж ви отримали опік, важливо не завдати шкірі ще більшої шкоди. Якщо ви обгоріли на сонці, ніколи не робіть цих дій — буде тільки гірше!

Не одягайте обтягуючий одяг

Сонячний опік — це серйозна травма. Щоб відновити пошкоджену шкіру, організм направляє до потерпілої ділянки більше крові, але якщо перетягнути шкіру щільним одягом, може розвинутися запалення. Крім того, для якнайшвидшої регенерації шкірі необхідний вільний приплив повітря і тому найкраще носити вільний одяг, яка не прилягає до шкіри.

Не користуйтеся засобами з ароматизаторами

Сік алое — прекрасний засіб, що охолоджує, заспокійливу пошкоджену шкіру і прискорює її регенерацію. Але важливо використовувати його в чистому вигляді або хоча б купувати ті засоби, які не містять ароматизаторів — в іншому разі подразнення шкіри може посилитися, а організм — відреагувати алергічною реакцією.

Не забувайте пити

Якщо ми обгоріли, нашому тілу потрібна додаткова волога, щоб якомога швидше відновити пошкоджені тканини. Крім того, під час опіку волога з інших ділянок тіла приливає до ушкоджених тканин — і ми можемо зіткнутися з зневодненням, навіть якщо п’ємо стільки ж води, скільки зазвичай. Тому пийте, пийте якомога більше.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *