Нічні перекушування, які вгамують голод і не зашкодять фігурі

Дієтологи назвали продукти, які підходять для нічного перекусу, які фігурі не зашкодять, а апетит «зіб’ють».

Нічний перекус

Нічний перекус, або прийом їжі за годину-дві до сну, зазвичай асоціюється з набором ваги і поганим сном. Дійсно, це не дуже гарна ідея. Однак коли справа доходить до бурчить живота і головного болю, краще вибрати правильну їжу і не мучитися, доводячи себе до неврозу і безсоння.

За словами фахівців, перед сном, якщо хочеться їсти, можна вжити сто грамів натурального йогурту без цукру, кефіру, кислого молока або ряжанки. Ці продукти містять мало калорій, але приносять багато користі. Так, кальцій добре позначиться на стані кісток, а білок швидко і надовго вгамує голод. Крім того, кисломолочні продукти добре впливають на роботу кишечника.

Дієтологи підкреслюють, що неправильні перекушування шкодять здоров’ю. Вони дають нам лише короткочасне відчуття ситості, і через деякий час організм знову вимагає вгамувати голод. Слід уникати таких продуктів, як фастфуд, газована вода, кондитерські вироби, продукти з переробленого м’яса (ковбаси), сухарики, чіпси, солоні горішки.

За словами лікарів, ожиріння може спровокувати, в тому числі, рак печінки, простати, товстої кишки, нирок, матки і молочних залоз. І найнебезпечніше, як неодноразово зазначалося, скупчення жирових мас в області живота.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *