Німецькі вчені з’ясували, від чого залежить тривалість життя

Німецькі вчені спробували з’ясувати, які фактори впливають на тривалість життя. Експерти дійшли висновку, що основоположне значення в цьому відношенні має вигляд трудової діяльності до виходу на пенсію.

довголіття

За словами дослідників з Німеччини, людина, яка десятиліттями виконувала важку фізичну роботу, старіє швидше, на відміну від чиновника середнього класу.

Ця тенденція походить від недавнього дослідження Інституту праці та кваліфікації (IAQ) в університеті Дуйсбурга-Ессена. У науковій роботі був вивчений зв’язок між професійною діяльністю і тривалістю життя.

Як показав аналіз, стреси протягом робочого життя і кількість професійних років впливають на даний фактор в довгостроковій перспективі. Сюди ж слід віднести рівень освіти.

«Мабуть, люди з вищою освітою часто зустрічаються на більш високих позиціях доходу і, ймовірно, також мають більш прийнятні умови праці. Ті люди, які, навпаки, піддавалися дуже високим навантаженням, вмирають раніше. Люди, які оцінюють своє здоров’я як погане або мають інвалідність, теж мають більш низьку тривалість життя. Таким чином, скорочення робочого навантаження залишається головною метою», – вважають вчені.

Варто відзначити, більш ранні дослідження показали, що чоловіки з найвищим рівнем освіти живуть в середньому на чотири роки довше, ніж представники сильної статі з низьким. З іншого боку, у жінок такого зв’язку не спостерігається. У будь-якому випадку їх тривалість життя довше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *