Німецький лікар розповів, як захиститися від коронавірусу без ліків

Коронавірус нового типу представляє особливу небезпеку для людей, у яких ослаблений імунітет. Щоб підвищити свої шанси перед небезпечною недугою потрібно просто дотримуватися найпростіших правил, які допоможуть зберегти і посилити імунітет. Про це виданню Bild розповів німецький лікар Міхель Фельд. Він стверджує, що для ефективного захисту від COVID-19 не потрібно приймати ліки.

Коронавірус

Медик з Німеччини радить більше часу проводити на свіжому повітрі і займатися фізичною активністю. Це сприяє тому, що імунітет поліпшується. Благотворний ефект на легені має їх додаткова вентиляція і кровообіг.

Важливим фактором є здоровий сон. Висипатися необхідно обов’язково, приділяючи відновленню організму не менше восьми годин на добу. Саме це дозволяє всім системам організму відновитися і поповнити енергію.

За словами Фельда, не варто забувати про авітаміноз, який виснажує організм після зими. Заповнити нестачу вітамінів допоможуть свіжі фрукти і овочі.

Найбільш ефективним методом профілактики коронавірусу є полоскання рота. Медик рекомендував не чекати небезпечних ускладнень, а почати полоскати горло розчином хлоргексидину відразу після появи першіння в горлі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *