Невролог розповів, як позбутися від метеозалежності

З 25 по 28 вересня на Землі очікується сильна магнітна буря. Деякі люди досить важко переносять подібні явища, які можуть змінювати самопочуття в гіршу сторону. Однак, за словами невролога Юрія Андрусова, метеозалежність – це всього лише показник, а не причина поганого самопочуття.

Метеочутливість

«У загальному і цілому метеозалежність як така має право існувати, оскільки людина майже на 90% складається з рідини», – розповів він в інтерв’ю «Політексперту». “Відповідно, зміна зовнішнього тиску по відношенню до внутрішнього може певним чином позначатися на самопочутті”, – додав медик.

При цьому найчастіше на зміну погоди реагує серцево-судинна система. В результаті з’являється прискорене серцебиття, головні болі і скачки тиску.

Лікар підкреслив, що метеозалежність не може спровокувати інфаркт або інсульт. Поява таких гострих випадків, як ішемічна хвороба і порушення кровообігу, викликана проблемами в серцево-судинній системі, а не зміною погоди.

Андрусов зазначив, що головне – зрозуміти, чи є хронічне захворювання, яке загострюється в період перепадів атмосферного тиску, або мова все ж йде про індивідуальну реакцію без серйозного захворювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *