Небезпечно для здоров’я: продукти, які небажано змішувати з алкоголем

Якщо намічається вечірка, то матеріал обов’язковий до прочитання. Не хочете мучитися від похмілля та інших проблем – беріть на замітку, які продукти шкідливо змішувати з алкоголем.

Алкоголь

Шоколад

У поєднанні з міцним алкоголем шоколад сильно перевантажує підшлункову залозу. Як підсумок – сильні болі в животі, спазми, збої в роботі органу. Надмірне споживання алкоголю з шоколадом здатне розвинути панкреатит.

Газовані напої

Алкоголь нерідко запивають газованою водою. Це може викликати неприємні наслідки. Вся справа в вуглекислому газі – він подразнює слизову оболонку шлунка, підвищує швидкість всмоктування спирту. Людина випиває набагато більше, ніж планувала. Те ж саме відноситься до мінералки. Ефект простий – важке похмілля очікує тих, хто змішує подібні напої і спиртне.

Енергетики

Чергове небезпечне поєднання. В енергетиках міститься кофеїн, тонізуючі речовини, здатні принести шкоду здоров’ю. Змішуючи продукти, розвивається підвищення тиску, спазми судин головного мозку, порушення роботи нирок, серцева аритмія, іноді судоми. Можливі інфаркт міокарда та інсульт.

Смажене м’ясо

Жирне смажене м’ясо часто присутній на застіллях. Тваринні жири і продукти їх термічної обробки надають стрес на печінку, шлунок, жовчний міхур. Змішавши з алкоголем, ви посилите негативний вплив. Наявні проблеми травлення тільки посиляться, вірогідні відчуття тяжкості в шлунку, збої в роботі кишечника. Замість м’яса краще закушувати алкоголем рибою, морепродуктами. Невелика кількість жиру краще перетравлюються білкові продукти, навіть в поєднанні зі спиртним.

Мариновані овочі

Українське застілля не обходиться без солоних огірочків, помідорів, лечо. Заготовки, особливо магазинні, містять багато консервантів, в тому числі оцтову кислоту. Вона підвищує навантаження на печінку і нирки. З’єднавшись з алкоголем, подібний продукт підсилює випробовуваний стрес. Краще замінити мариновані продукти овочевою сумішшю – вареною картоплею, буряком, квашеною капустою, вінегрет взагалі ідеальний.

Свіжі помідори

Помідори не можна змішувати з алкоголем, особливо з горілкою. Продукт викличе метеоризм, проблеми з травленням. Шкідливі деякі органічні кислоти, що містяться в томатах. Продукти переробки помідорів подібним негативним впливом на організм не володіють. Можна замінити свіжі помідори на томатний сік, приготований з натуральної томатної пасти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *