Напої, які прискорюють виведення токсинів і допомагають при проблемах щитовидної залози

Існують напої з детокс-ефектом, що прискорюють виведення потенційно токсичних речовин з організму, що сприятливо позначається на стані щитовидної залози. Зокрема, завдяки їх питтю знижується запалення, що зачіпає орган.

Вода з лимоном

Щитовидна залоза виділяє кілька видів гормонів, які допомагають регулювати різні функції тіла, включаючи обмін речовин, регуляцію температури. Якщо залоза не працює належним чином, виникає ймовірність розвитку гіпер-або гіпотиреозу, в залежності від ступеня активності органу, – але здоров’ю в будь-якому випадку може бути завдано значної шкоди.

Проблеми з щитовидною залозою можуть варіюватися від невеликого зоба до загрозливого для життя раку. Доброю новиною є те, що захворювання щитовидної залози в більшості випадків можна лікувати, якщо правильно діагностувати і призначити терапію. Стиль харчування має при цьому велике значення. Деякі продукти і напої містять речовини, здатні покращувати функцію щитовидної залози.

“Два легких детокс-напої можуть не тільки допомогти щитовидній залоз відновитися, але і підтримають печінку, лімфатичну, травну системи, поліпшать здоров’я в цілому, прискоривши виведення небажаних компонентів”, – розповіли фахівці виданню Times Now.

Лимонна вода. Лимони є відмінним джерелом вітаміну С, потужного антиоксиданту, що допомагає зміцнити імунну систему, збалансувати рівень pH в організмі, активізувати метаболізм. Щитовидна залоза особливо сильно потребує декількох вітамінів і мінералів, вітамін С є одним з них.

Як приготувати напій. Просто вичавіть сік половини лимона в дві чашки теплої води і випийте. Вживати лимонну воду для відновлення щитовидної залози рекомендується опівдні і ближче до вечора.

Сік селери. Селера містить ряд поживних речовин і антиоксидантів, що зменшують запалення, підтримують щитовидну залозу і загальний стан здоров’я. Згідно зі звітом в журналі Medical Medium , селера має здатність очищати щитовидну залозу від токсинів вірусу Епштейна-Барр, що провокує розвиток тиреоїдиту Хашимото-аутоімунного захворюванні, при якому імунна система організму починає працювати проти себе і атакує щитовидну залозу, викликаючи її довгострокове руйнування. Низькокалорійний овоч також корисний для вироблення гормону щитовидної залози T3.

Як приготувати напій. Промийте пучок селери, обробіть в блендері до однорідного стану, додайте воду (можна процідити).

“Насправді не існує такої дієти, яка б лікувала гіпертиреоз або гіпотиреоз, але важливо розуміти: деякі продукти можуть допомогти поліпшити стан щитовидної залози, в той час як інші погіршують його або впливають на дію ліків. Якщо у вас є проблеми з органом, обов’язково поговоріть з лікарем, перш ніж вносити в свій спосіб життя істотні зміни, що впливають на його стан”, – порадили вчені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *