Найпоширеніший вид раку серед молоді

Медики з Німецького центру дослідження раку розповіли про найпоширеніший нині вид онкології серед молоді.

Рак товстої кишки

За словами онкологів, останнім часом по всьому світу молоді люди стали хворіти саме рак товстої кишки. Закономірність чітко простежується серед жителів дев’яти країн з високим рівнем доходу.

Звіт фахівців містить дані з 43 країн. Йдеться про людей віком від 20 до 49 років.

На першому місці за рівнем захворюваності на рак товстої кишки серед молоді опинилася Південна Корея. Там цей діагноз щорічно ставиться 12,9 з кожних 100 000 жителів у віці до 50 років. У Німеччині — 7,7 пацієнта, в Індії — 3,5.

Логічно припустити, що ризик розвитку раку товстої кишки у молодих людей менше, ніж у літніх. Однак число людей, які страждають від цієї недуги досить велике, що дуже турбує онкологів.

За результатами дослідження, за 10 років кількість випадків колоректального раку у людей до 50 років збільшилася ще в 19 країнах. Серед них — Австрія, Великобританія, Канада, США і Швеція.

Причиною того, що хвороба «помолодшала», можуть бути антибіотики або зловживання фастфудом.

Рак ободової (товстої) кишки – це пухлинне ураження одного з відділів ободової (товстої) кишки, часто протікає безсимптомно. За останні роки відзначається неухильне зростання захворюваності у всіх економічно розвинених країнах світу. Так, на території України цей вид раку займає четверте місце серед всіх злоякісних пухлин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *