Названі 5 продуктів для сніданку, які захищають від скупчення жиру на животі

Правильні продукти, які вживаються на сніданок, сприяють тривалій ситості і активним метаболічним процесам, що захищає від скупчення жиру на животі.

Вівсянка

В числі таких продуктів дієтологами на порталі Times Now були названі вівсянка, яйця, горіхи та інші.

Вівсянка (з цільного зерна). Овес містить елементи, які забезпечують організму повноцінне харчування, – це калій, магній, фосфор, амінокислоти, вітаміни. Інша його перевага – велика кількість клітковини. Комплекс цих речовин знижує апетит, допомагає довго не потребувати перекусів. Дослідження показують, що бета-глюканова клітковина вівсяного зерна дає ефект зниження рівня холестерину.

Яйця. Вважаються одним з найздоровіших продуктів на планеті, оскільки є джерелом високоякісного білка, який засвоюється організм легше, ніж з іншої їжі. Для захисту від скупчення жиру на животі їжте яйця разом з жовтком – в ньому присутній холін, життєво важливий для здоров’я мозку і печінки. Згідно з рекомендацією Американської кардіологічної асоціації, щодня можна спокійно вживати по два яйця. Омлет або варені – відмінний вибір для сніданку.

Ягоди. Багаті клітковиною і антиоксидантами, які стимулюють активну роботу серцево-судинної системи, позитивно впливають на обмін речовин, допомагаючи організму позбавлятися від скупчень жиру.

Горіхи. Продукт відрізняється високим вмістом жирних кислот і калорій, але при помірному споживанні жир горіхів витрачається організмом на виробництво енергії, що ефективно захищає від надлишків на животі. Згідно з наявними даними, їх вживання покращує контроль рівня цукру в крові-це важливо для запобігання ожиріння.

Протеїновий коктейль. Цей високобілковий продукт, що вживається під час сніданку, стабілізує рівень цукру в крові і дарує тривалу ситість, зменшуючи споживання калорій при наступному прийомі їжі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *