Названі 4 продукти, які очищають організм і підвищують імунітет

Зарубіжні медики перерахували 4 кращі продукти, які ефективно очищають організм і підвищують імунітет. Одним з них є часник.

Часник

Як пояснили фахівці, накопичення токсинів в організмі може привести до різних захворювань і прискоренню старіння. Ознаками інтоксикації є: діарея, чхання або кашель, надмірне сечовипускання, біль у горлі, печія, закладеність носа або нежить, неприємний запах тіла. Почуття втоми, порушення пам’яті і сну, екзема, депресія також вказують на проблему. Одним з рішень завдання є вживання лимонів за рахунок великої кількості в них вітаміну С – потужного антиоксиданту, що веде боротьбу з вільними радикалами. Крім зниження ризику різних недуг і очищення тіла, представник цитрусових активно підвищує імунітет.

У свою чергу імбир стимулює травлення, покращуючи циркуляцію крові і сприяючи зменшенню здуття живота. Оскільки він насичений антиокислювачами, то також забезпечує зміцнення імунних сил організму. Часник не гірше справляється з поставленим завданням, володіючи противірусними і антибактеріальними властивостями. Аліцин в ньому стимулює вироблення лейкоцитів, що захищають від інфекцій. Найкраще вживати його сирим.

Четвертий рекомендований продукт – буряк, найкраще працює для детоксикації печінки. Продукт також сприяє поліпшенню стану шкіри і волосся. Медики додали в список і зелений чай, враховуючи те, що він не тільки очищає організм, але і підсилює імунітет. Напій при цьому захищає життєво важливу залозу зовнішньої секреції від шкідливого впливу токсичних речовин, таких як алкоголь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *