Названі ідеальні продукти для очищення легенів від шкідливого слизу

Скупчення слизу в легенях, викликане впливом несприятливих факторів хвороб і екології, може бути дуже небезпечним, оскільки сприяє бурхливому розвитку патогенних мікроорганізмів. Вживання певної їжі дає ефект очищення легенів від шкідливого слизу, стверджують наукові фахівці.

Зелений чай

Медиками були названі ідеальні продукти, що сприяють очищенню легенів від скупчень слизу, що покращують захист органу дихання від впливу брудного повітря, допомагають краще дихати.

Яблука. Їх фенольні сполуки і флавоноїди відомі здатністю зменшувати запалення в дихальних шляхах, що активізує накопичення шкідливої слизу. Дослідження, опубліковане Європейським респіраторним журналом, показало: у людей, що випивають в день склянку натурального яблучного соку, рідше виникає проблема з задишкою

Зелений чай. Насичений антиоксидантами, що зменшують запалення в легенях, сприяють їх кращому загоєнню. До того ж його антиоксидант кверцетин діє як природний антигістамін, перешкоджаючи виникненню симптомів алергії. Дослідження з участю 1000 дорослих людей, проведене корейськими вченими, продемонструвало кращу функцію легенів у людей, які випивали щодня дві чашки зеленого чаю.

Риба. Скумбрія, форель, сардини, оселедець можуть допомогти в лікуванні хронічної обструктивної хвороби легенів (ХОЗЛ). За даними Школи медицини та стоматології Університету Рочестера, Омега-3 жирні кислоти, що містяться в рибі, є ідеальними борцями з легеневими інфекціями.

Горіхи, насіння. Вони є суперфудом для легень, одними з кращих в справі очищення від слизу. Горіхи, такі як мигдаль, кешью, волоські горіхи, фісташки, Бразильські, фундук, а також гарбузове насіння, насіння льону, соняшнику, забезпечують організм магнієм в такій кількості, що він діє як бронходилататор.

Оливкова олія першого віджиму. Її мононенасичені жири, вітаміни Е і К які можуть допомогти захистити легені від окисного стресу, запобігти пошкодженню тканин.

Броколі. Рослинний продукт містить з’єднання сульфорафан, що збільшує активність гена, присутнього в клітинах легенів і захищає орган від окислювальних пошкоджень. Також покращує потік повітря в легенях у астматиків.

Імбир. Дає ефект детоксикації легенів, сприяє видаленню забруднюючих речовин з них, зменшує застійні явища, очищає дихальні шляхи, покращує кровообіг в легенях, тим самим зміцнюючи їх загальне здоров’я.

Часник. Ідеальний захисник від розвитку раку легенів. Дослідження показало, що люди, які вживали три зубчики сирого часнику два рази на тиждень, знижували свій ризик захворіти на рак легенів на 44 відсотки. Пряний овоч містить флавоноїди, що стимулюють вироблення глутатіону-речовини, що прискорює виведення потенційних токсинів і канцерогенів.

Цільні зерна. Включіть в свій раціон коричневий (бурий) рис, кіноа (Лобода), овес та інші види цього продукту. Їх споживання знижує ймовірність хронічних захворювань легенів, сприяє хорошому диханню.

Пекучий перець. Його компонент капсаїцин стимулює виділення секрету, що захищає слизові оболонки верхніх і нижніх дихальних шляхів, зменшує прояв симптомів астми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *